Liga ml. žáků

Utkání K5211 proti HC Draci Bílina

04.03.2018 15:08
Středa 21.03.2018 - venkovní utkání   Nominace:  brankáři: Matěj Kříž, Martin Psohlavec hráči: Petr Roštejnský, Jiří Malý, Lukáš Pech, Patrik Nosek, Filip Fišer, Tobias Bachmann, Marie Stezková, Marek Heller, Ondřej Pačíska, Jan Hruška, Jan Šoupal, Matěj Mikeš, David Poizl, Matěj Zeman,...

Utkání K5240 proti HC Tachov

04.03.2018 15:04
Neděle 18.03.2018 - domácí utkání   Nominace:  brankáři: Matěj Kříž, Martin Psohlavec hráči: Petr Roštejnský, Patrik Nosek, Filip Fišer, Lukáš Pech, Marie Stezková, Jiří Malý, Marek Heller, Ondřej Pačíska, Tobias Bachmann, Karel Voves, Jakub Vrbas, Nikolaj Sošnikov, Jan...

Utkání K5223 proti HC Mariánské Lázně

04.03.2018 14:54
Čtvrtek 08.03.2018 - domácí utkání   Nominace:  brankáři: Matěj Kříž hráči: Petr Roštejnský, Denis Keprta, Patrik Nosek, Filip Fišer, Lukáš Pech, Jiří Malý, Marek Heller, Tobias Bachmann, Matěj Zeman, Vladislav Šuma, Jan Hruška, David Poizl     Sraz: 14:45 hod Zápas:...

Utkání K5226 proti Mostečtí Lvi

04.03.2018 14:37
Sobota 03.03.2018 - venkovní utkání   Nominace:  brankáři: Matěj Kříž hráči: Petr Roštejnský, Jiří Malý, Denis Keprta, Lukáš Pech, Patrik Nosek, Filip Fišer, Tobias Bachmann, Marie Stezková, Marek Heller, Jan Šoupal, Šimon Hes, Ondřej Příplata     Sraz: 9:40...

Utkání K5166 proti HC Slovan Louny

04.03.2018 14:27
Středa 28.02.2018 - venkovní utkání   Nominace:  brankáři: Matěj Kříž, Sebastian Klokočka hráči: Petr Roštejnský, Jiří Malý, Denis Keprta, Lukáš Pech, Patrik Nosek, Filip Fišer, Tobias Bachmann, Marie Stezková, Tadeáš Hynek, David Poizl, Tomáš Teuchert     Sraz: 12:30 hod...

Utkání K5206 proti HC Klášterec nad Ohří

02.02.2018 18:08
Neděle 03.02.2018 - domácí utkání   Nominace:  brankáři: Matěj Kříž, Martin Psohlavec hráči: Petr Roštejnský, Denis Keprta, Patrik Nosek, Filip Fišer, Lukáš Pech, Marie Stezková, Jan Šoupal, David Krček, Jan Teterja, Karel Voves     Sraz: 9:00 hod Zápas: 10:00...

Utkání K5196 proti HC Děčín

28.01.2018 20:00
Sobota 27.01.2018 - venkovní utkání   Nominace:  brankáři: Matěj Kříž, Martin Psohlavec hráči: Petr Roštejnský, Jiří Malý, Denis Keprta, Lukáš Pech, Patrik Nosek, Filip Fišer, Tobias Bachmann, Marie Stezková, Jan Šoupal, Adam Zolnaj, Nikolaj Sošnikov     Sraz: 5:40...

Utkání K5189 proti HC Čerti Ostrov

14.01.2018 18:41
Neděle 21.01.2018 - domácí utkání   Nominace:  brankáři: Matěj Kříž, Martin Psohlavec hráči: Petr Roštejnský, Marek Heller, Jiří Malý, Denis Keprta, Patrik Nosek, Filip Fišer, Lukáš Pech, Marie Stezková, Tobias Bachmann, Jakub Skuhravý, Damian Franc     Sraz: 8:00...

Utkání K5181 proti Stadion Litoměřice

14.01.2018 18:39
Sobota 20.01.2018 - venkovní utkání   Nominace:  brankáři: Matěj Kříž, Martin Psohlavec hráči: Petr Roštejnský, Jiří Malý, Marek Heller, Denis Keprta, Lukáš Pech, Patrik Nosek, Filip Fišer, Tobias Bachmann, Marie Stezková, Jakub Vrbas, Jakub Skuhravý     Sraz: 7:40...

Utkání K5172 proti HC Stadion Cheb

14.01.2018 18:38
Neděle 14.01.2018 - domácí utkání   Nominace:  brankáři: Matěj Kříž, Martin Psohlavec hráči: Petr Roštejnský, Marek Heller, Patrik Nosek, Filip Fišer, Marie Stezková, Tobias Bachmann, Tadeáš Hynek, Nikolaj Sošnikov, Jiří Malý, Jakub Skuhravý, Denis Keprta     Sraz: 8:00...
1 | 2 | 3 | 4 >>