Sobota 26.09.2015 Tachov/M.Lázně - ZS M.Lázně

11:00 HC Tachov/M.Lázně - HC Energie K.Vary  

Tým A - 3:37 (0:12, 2:12, 1:13) - výhra

Tým B - 12:16 - výhra

 

Branky:

Tým A - 13 x Jiří Malý, 5 x Jan Šoupal, 4 x Filip Fišer, 9 x Petr Roštejnský, 4 x Marek Heller, 2 x Miroslav Naď

Tým B - 5 x Lukáš Pech, 1 x Patrik Nosek, 5 x Denis Keprta, 2 x Matěj Berger, 3 x Petr Štaif

 

Nominace: brankáři - Matěj Kříž, David Pačíska, hráči - Matěj Berger, Kateřina Fialová, Filip Fišer, Marek Heller, Jiří Kalous, Denis Keprta, Jiří Malý, Miroslav Naď, Patrik Nosek, Ondřej Pačíska, Lukáš Pech, Ondřej Potopalský, Petr Roštejnský, Marie Stezková, Šimon Šarman, Jan Šoupal, Petr Štaif, Tomáš Uxa.

Sraz nominovaného týmu 26.09 2015 v 08:30 ve vstupním vestibulu tr. haly KV Arény. Poté budou hráči odvedeni trenérem nebo vedoucím do šatny. Prosíme o přesné dodržení času a místa srazu. Případné pozdní příchody bez předchozí omluvy nebudou akceptovány.  Přeprava celého týmu tam i zpět zajištěna autobusem bez vyjímek.  Omluvy prosím hlaste neprodleně trenérovi nebo vedoucímu týmu a taktéž ostatní výjimečnosti. 

 

Každý hráč má na svém místě připravené dva dresy, které si přibalí s sebou. Po příjezdu do KV Areny po zápase se dresy opět vyvěsí v šatně. 

 

Na mistrovská utkání je vždy pro tým zabezpečen ze strany HC Energie autobus, všichni hráči a hráčky cestují tímto autobusem společně, jak do místa utkání, tak i zpět. Žádáme rodiče o respektování tohoto obecného pravidla.  

 

 

Hostování:

za Nejdek proti HC Ostrov nastpoupí tito hráči: Lucie Velinská, Šimon Vitner, Dmitry Vološin. Sraz v 9:00 hod u zimního stadionu v Ostrově. Doprava vlastní.

Výsledky: Nejdek proti Ostrovu prohrál 42:2, oba góly střelil Šimov Vitner. Lucie Velinksá nastoupila za ročník 2006 a také se jedním gólem podílela na výsledku utkání.