Turnaj 4. tříd v Litvínově

26.01.2017 09:20

Dne 30.12.2016 se hráči a hráčky ročníku 2007 a mladší zúčastnili turnaje v Litvínově. Mužstvo ve složení Matěj Kříž a Martin Psohlavec (golmani), Tobias Bachmann, Filip Fišer, Marek Heller, Denis Keprta, Jakub Kubín, Jiří Malý, Matěj Mikeš, Patrik Nosek, Alexey Ostalskiy, David Pačíska, Ondřej Pačíska, Lukáš Pech, Petr Roštejnský, Marie Stezková, Lucie Velinská a Adam Zolnaj se během celého dne utkalo ve třech zápasech s týmy HC Litvínov, HC Letci Letňany a HC Bílí Tygři Liberec. Po prvotní prohře s týmem HC Bílí Tygři Liberec se náš tým nezalekl a až do konce turnaje bojoval s plným nasazením a radostí ze hry. V konečném výsledku se naši hráči a hráčky umístili na krásném druhém místě. Jako nejlepší brankář celého turnaje byl vyhlášen Martin Psohlavec.

 

Výsledky:

 

HC Energie Karlovy Vary x HC Bílí Tygři Liberec     0:11 (0:2, 0:4, 0:5)

Nejlepším hráčem zápasu vyhlášena Marie Stezková.

 

HC Energie Karlovy Vary x HC Litvínov     5:5 (2:2, 2:2, 1:1)

Branky: 1 x Jiří Malý, 2 x Matěj Mikeš, 1 x David Pačíska, 1 x Ondřej Pačíska

Nejlepším hráčem zápasu vyhlášen Matěj Mikeš.

 

HC Energie Karlovy Vary x HC Letci Letňany     10:6 (2:2, 4:3, 4:1)

Branky: 5 x Matěj Mikeš, 1 x David pačíska, 4 x Petr Roštejnský

Nejlepším hráčem zápasu vyhlášen Marek Heller.

 

 

 


 

Propozice k turnaji naleznete zde.

 

Konečná nominace: Matěj Kříž, Petr Roštejnský, Denis Keprta, Jiří Malý, Marek Heller, Lukáš Pech, Ondřej Pačíska, Lucie Velinská, Marie Stezková, Filip Fišer, Patrik Nosek, David Pačíska, Alexey Ostalskiy, Jakub Kubín, Tobias Bachmann, Matěj Mikeš, Martin Psohlavec, Adam Zolnaj.

Náhradníci: Jiří Kalous

 

Sraz nominovaných v šatně v 7:25 hod, autobus přistaven v 7:45, odjezd autobusu v 8:00 hod.

 

Prosíme o potvrzení účasti do neděle 25.12.2016 do 12:00 hod zasláním zprávy trenérce.

 

Dne 30.12.2016 se bude konat turnaj v Litvínově, na který jsme přihlášeni. Zatím nemáme úplné informace, ale již nyní víme, že je to turnaj čtyř týmů, a to HC Liberec, HC Litvínov, HC Hvězda Praha a my. Na turnaj pojede jeden tým, hraje se na celou plochu, 3 x 20 min hrubého času (úprava ledu po každém druhém zápase. Začátek turnaje je stanoven na 9 hod, konec cca v 16:00 hod. Startovné činí 2.000,-- Kč za tým. Zajištění autobusu je v jednání s klubem. Po každém zápase bude vyhlášení nejlepšího hráče z obou týmů, na konci rozdají diplomy, medaile, dorty, poháry. V kabině bude zajištěna voda a ovoce. Až obdržíme časový harmonogram, zajistíme i oběd pro hráče a hráčky. Další informace budou postupně přidávány.