Soustředění 2017

24.05.2017 17:58

Soustředění - termín 2.6.2017 - 4.6.2017

Sraz v Penzionu H v pátek 2.6.2017 v čase od 16:30 do 17:00 hod.

Odjezd plánovaný na cca 13:30 hod v neděli 4.6.2017. Prosíme rodiče o dochvilnost.

 

Co s sebou:

- prohlédnuté (seřízené) kolo, helmu, doporučujeme rukavice

- batůžek, láhev na pití

- věci do bazénu (plavky, ručník...)

- florbalka

- sportovní obuv, náhradní obuv, obuv do sprchy

- oblečení na dva, tři dny dle aktuálního počasí, popř. pláštěnka

- věci osobní hygieny

- věci na spaní

- starší oblečení k táboráku

- dostatečné kapesné - v neděli dopoledne je v plánu pěší výlet na lanové centru na Plešivci (pro představu o cenách jejich internetové stránky zde). Do lanového centra jsou zváni i rodiče (nejen kvůli bezpečnosti, ale také pro společnou zábavu :-)). Plánovaný sraz na Plešivci by byl mezi 9:30 až 10:00 hod.

- kopie karty pojištěnce (předat vedoucímu Pavlu Stezkovi)

 

V případě jakýchkoliv změn budeme včas informovat.

 

Týden od 5.6.2017 do 11.6.2017 bude pro všechny hráče volno.

 

                                                                                                                                                                 

Naskytla se nám příležitost vyjet v termínu 9. - 11.6. (pátek, sobota, neděle) na soustředění do Penzionu H přímo v Krušných horách (cca 5km od Abertam): https://www.pensionh.cz/ 

 
Tento penzion byl a je opakovaně vyhledávaným útočištěm většiny mládežnických týmů HC Energie KV, a to především díky opravdu skvělému zázemí (perfektní přístup majitelů, sportoviště, bazén, velký altán s roštem pro opékání buřtů) a velmi výhodné poloze (přímo za hotelem je nástupní místo na lesní síť cyklostezek). Cenu nám majitel vyčíslil na 2000 Kč za celý pobyt se vším všudy. Předpokládaný příjezd by byl v pátek odpoledne (po škole), odjezd pak po nedělním obědě. 
 
Zvažte, prosím, VELMI DŮKLADNĚ, zdali je Vaše dítě natolik cyklisticky zdatné, aby zvládlo několikahodinové výlety ve zcela přiměřeném tempu na kole. V minulosti se nám stávalo, že nám rodiče vyslali děti, které na kole vůbec neuměly, případně byla jejich kola ve zcela nevyhovujícím stavu. Účast není v žádném případě povinná, nicméně nejpozději do pátečního (28.4.) odpoledne potřebujeme závazné vyjádření od všech rodičů, zdali mají/nemají zájem, déle nám termín vzhledem k rozjíždějící se sezoně držet nemohou. Vyjadřujte se, prosím, formou SMS paní vedoucí.
 
Díky!