Memoriál Jiřího Bartoně Pardubice 26. - 27.12.2017

24.11.2017 18:44

VÝSLEDKY

Sestava:

Brankáři: Matěj Kříž, Martin Psohlavec

Hráči: Jan Hruška, David Poizl, Mikeš Matěj, Marek Heller, Filip Fišer, Petr Roštejnský, Jiří Malý, Miroslav Naď, Lukáš Pech, Ondřej Pačíska, Patrik Nosek, TobiasBachmann, Lucie Velinská, Marie Stezková, Matěj Berger, AlexeyOstalskiy

 

Zápasy úterý 26.12.2017

 

HC Energie Karlovy Vary x Mountfield HK   0:3 (0:0, 0:2, 0:1)

Branky:

 

HC Energie Karlovy Vary x HC Dynamo Pardubice   7:6sn (2:0, 2:3, 2:3)

Branky: Lukáš Pech, Patrik Nosek, David Poizl, Jiří Malý, 2 x Matěj Mikeš

 

HC Energie Karlovy Vary x HC Zubr Přerov   7:1 (1:0, 4:0, 2:1)

Branky: 3 x Matěj Mikeš, 2 x Jan Hruška, David Poizl, Marek Heller

 

Zápasy středa 27.12.2017

 

HC Energie Karlovy Vary x Aukro Berani Zlín   5:3 (2:1, 1:0, 2:0)

Branky: 2 x David Poizl, 2 x Matěj Mikeš, Petr Roštejnský

 

HC Energie Karlovy Vary x HC Zubr Přerov   6:3 (0:1, 2:1, 4:1)

Branky: 3 x David Poizl, Matěj Mikeš, 2 x Petr Roštejnský

 

 

Nejlepším hráčem HC Energie Karlovy Vary byl vyhlášen Jan Hruška.

 

Konečné pořadí turnaje

1. HC Dynamo Pardubice
2. Bílí Tygři Liberec
3. Mountfield HK
4. BK Mladá Boleslav
5. HC Energie Karlovy Vary
6. HC Zubr Přerov
7. HC Olomouc
8. Aukro Berani Zlín

Úplnou fotogalerii ze závěru turnaje naleznete ZDE.

 

Výsledky 46. Memoriálu Jiřího Bartoně

 

Úterý 26. prosince 2017

Skupina

Utkání

Výsledek

A

HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK

4:1

B

Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc

6:3

B

BK Mladá Boleslav – Aukro Berani Zlín

2:1sn

A

HC Dynamo Pardubice – HC Zubr Přerov

11:2

A

Mountfield HK – HC Energie Karlovy Vary

3:0

B

Aukro Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec

2:10

B

HC Olomouc – BK Mladá Boleslav

5:6sn

A

HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary

6:7sn

A

HC Zubr Přerov – Mountfield HK

0:3

B

Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav

7:2

B

HC Olomouc – Aukro Berani Zlín

5:1

A

HC Energie Karlovy Vary – HC Zubr Přerov

7:1

 

 

Středa 27. prosince 2017

Utkání

Výsledek

 

O 5.–8. místo

HC Energie Karlovy Vary – Aukro Berani Zlín

5:3

 

O 5.–8. místo

HC Olomouc – HC Zubr Přerov

4:5sn

 

Semifinále

HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav

7:2

 

Semifinále

Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK

4:3

 

O 7. místo

HC Olomouc – Aukro Berani Zlín

12:1

 

O 5. místo

HC Energie Karlovy Vary – HC Zubr Přerov

6:3

 

O 3. místo

Mountfield HK – BK Mladá Boleslav

8:2

 

Finále

HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec

3:2

 

 

 

Termín: 26. - 27.12.2017

 

Nominace:

Kříž, Psohlavec - Bachmann, Berger, Fišer, Heller, Hruška, Keprta, Malý, Mikeš, Nosek, Ostalskiy, Pačíska, Pech, Poizl, Roštejnský, Stezková, Velinská
 

Propozice: zde.

 

Doprava: bude se objednávat autobus od společnosti Lenet (předběžná cena 16.900,- Kč).

Rodiče do autobusu: ANO.

 

Startovné: 6.000,- Kč 

 

Strava: zajištěna v restauraci Hattrick Tipsport arena (110,- Kč / 1 osoba), a to oběd a večeře jak na 26.12., tak i na 27.12.

 

Ubytování: Hotel Arnošt (450,- Kč / 1 osoba za noc se snídaní) 

stránky hotelu zde

 

Celkové náklady: předběžná cena na hráče vychází na 2.700,- Kč. Vybírám v hotovosti do 22.12.2017.

 

Ubytování a stravu si rodiče zajišťují sami.